O Firmie

Firma WSI Warszawska jest jedną z niewielu firm na polskim rynku producentów odzieży roboczej funkcjonującą od ponad pół wieku.

Od początku działalności specjalizujemy się w produkcji odzieży służbowej, ochronnej i roboczej oraz miarowych usługach krawieckich. Długi okres działalności na rynku to gwarancja najwyższej jakości produktów i trwałych kontaktów z klientami.

Oferujemy naszym kontrahentom również inne formy i kierunki współpracy:

– wynajem pracowników biurowych i medycznych,
– archiwizację i niszczenie zbędnych dokumentów,
– organizowanie szkoleń o różnorodnej tematyce,
– prowadzenie ksiąg rachunkowych małym i średnim przedsiębiorcom.

Staramy się poprzez nasze działania – ich różnorodność i jakość dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Aby dotrzymać kroku zmieniającym się wymaganiom runku ciągle dążymy do udoskonalania zarówno naszych wyrobów jak i standardów obsługi klienta.

Odzież BHP

Zaopatrujemy w odzież służbową zakłady przemysłowe, kopalnie, hotele, szpitale, banki i wiele innych firm i instytucji. Naszym kontrahentom zapewniamy stałą możliwość wyboru nowych tkanin, wzorów i kolorów. Oferowane przez nas wyroby charakteryzują się ciekawymi fasonami, wygodą i funkcjonalnością, zapewniają komfort i elegancję w pracy. Posiadamy wiele wzorów certyfikowanej odzieży ochronnej przeznaczonej dla pracowników specjalnych działów gospodarki. Wychodząc naprzeciw klientom staramy się jak najszerzej promować nasze wyroby a oferowaną jakością i konkurencyjną ceną dostarczyć jak największą satysfakcję z zakupu polskich wyrobów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nawet te wyszukane i nietypowe. W trosce o komfort pracownika, warto pamiętać, aby wybierana odzież była wygodna, estetyczna i nawiązywała wizualnie do specyfiki działalności firmy. Wszystkie oferowane przez nas modele i rodzaje odzieży dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Ponadto oferujemy wykonanie na życzenie Klienta nadruków firmowych dowolną metodą.

Zobacz więcej

Biuro rachunkowe

Celem Biura jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej obsługi w zakresie prowadzenia wszelkiej ewidencji księgowej i kontroli finansowej oraz usług kadrowo-płacowych.
Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze doświadczenie, wiedzę oraz zaangażowanie. Dzięki świetnie przygotowanej kadrze możemy zaproponować Państwu profesjonalną obsługę w zakresie prowadzenia:
• ksiąg rachunkowych,
• podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
• zryczałtowanych form opodatkowania,
• kadr i płac,
• SOD – dofinansowanie wynagrodzeń osób niepełnosprawnych.

Przygotowujemy także zasady polityki rachunkowości wraz z zakładowym planem kont.
Usługi dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych Klientów.

Zobacz więcej

Agencja pracy tymczasowej

Zobacz więcej

Ośrodek Szkoleniowy

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości